|
"Ceny w kazdej aptece beda takie same" i "to jest dobre, normalne".
Slyszales o czyms takim jak wolny rynek? Bo raczej normalna to jest sytuacja ze cena danego towaru w Warszawie, Krakowie i Wieldządzu jest rozna. Gospodarke centralnie planowana juz w Polsce przerabialismy.
|