|
Jeśli chodzi o puchary to osobiście jestem umiarkowanie zadowolony, jednak w tym roku znów była wielka szansa na grę w LM. Przegraliśmy z drużyną bardziej doświadczoną która pokazała klasę w grupie. Jeszcze mamy dośc spore szanse na zajście dalej.
IFFHS to raczej źródło które nie do końca jest miarodajne.
Bardzo przydałaby się akademia piłkarska gdzie mogliby szkolic się młodzi piłkarze, transfery i wyłapywanie takich piłkarzy jak Lucas to jest codziennośc w europejskiej piłce. Przecież nawet z Barcelony młodzi ochodza vide Fabregas. Dużo w kwestii podkradania młodzieżowców też będą mieli ich rodzice. Jedni nie bedą zainteresowani drudzy mogą poczuc smród pieniądza.
|