Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Puchatek
Member
Od: 12.2011
Skąd: Kraków
Offline
#
24797
12.01.2012, 13:51
Szukam uczelni w Kraku z kierunkiem turystyka i rekreacja zaoczne ale takiej z najniższej półki aby uczyć się nie trzeba było.
ps. nie dla mnie
W nas wiara siła i natchnienie! Szeregi rosną nasze wciąż! Niesiemy Polsce odrodzenie! My, nowe pokolenie!
Puchatek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Puchatek
Znajdź inne posty napisane przez Puchatek