Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15215
Stary 12.01.2012, 12:28
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Eska rock TV wpłaciła 10 mln? Skąd masz takie informacje? Wrzuć jakiegoś linka może. Bo KRRiT nic o 10 mln nie wspominała. Przynajmniej ja nie słyszałem.
Czytałem na ten temat artykuł jakiś tydzień temu - sam bym przecież tego nie wymyślił. Nie pamiętam czy w GW czy w Rz. Była tam też informacja, że Rydzyk zaapelował do słuchaczy, żeby zbierać kaskę na ten cel. Nie wiem, czy mi się uda znaleźć ten tekst więc proponuję, żebyśmy obaj poszukali go w necie.

edit:

znalazłem:

http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,1052...y_o_cyfre.html

Sprostowanie z mojej strony: chodzi raczej o rodzaj wadium w wysokości 10 mln, które gwarantować ma funkcjonowanie stacji przez min. 10 lat, a nie o fizycznie wpłacenie tej kwoty do KRRiT. Podobne informacje podawała też "Rz" i chyba tam właśnie to czytałem.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez tomek100 : 12.01.2012 o godz. 12:44.