orzeu napisał(a):

kosmos. reguly demokracji czyli woli WIEKSZOSCI (tak, wlasnie wiekszosci, czyli dwoch/trzecich) ktos nazywa zamachem na demokracje. nie ogarniam takiego sposobu myslenia.
|
To przejaw instynktu stadnego. W TVN płaczą to trzeba płakać i biadolić. Wtedy jesteś yntelygentny i wykształcony. A wszyscy którzy nie płaczą i nie biadolą to propagandziści jarkacza

. Wczoraj na trójce wieczorem tematem były Węgry. Proletariusze tłumaczyli dlaczego Węgry są dowodem że "zasady demokracji raz wprowadzone nie są nieodwracalne".

. Boki zrywać.