Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15208
Stary 12.01.2012, 11:37
orzeu napisał(a):Wyświetl post
kosmos. reguly demokracji czyli woli WIEKSZOSCI (tak, wlasnie wiekszosci, czyli dwoch/trzecich) ktos nazywa zamachem na demokracje. nie ogarniam takiego sposobu myslenia.
To przejaw instynktu stadnego. W TVN płaczą to trzeba płakać i biadolić. Wtedy jesteś yntelygentny i wykształcony. A wszyscy którzy nie płaczą i nie biadolą to propagandziści jarkacza . Wczoraj na trójce wieczorem tematem były Węgry. Proletariusze tłumaczyli dlaczego Węgry są dowodem że "zasady demokracji raz wprowadzone nie są nieodwracalne". . Boki zrywać.
Hej Nasz TS !!