Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15206
Stary 12.01.2012, 10:59
kosmos. reguly demokracji czyli woli WIEKSZOSCI (tak, wlasnie wiekszosci, czyli dwoch/trzecich) ktos nazywa zamachem na demokracje. nie ogarniam takiego sposobu myslenia.

aha, jesli argumentem jest ze KE kogos krytykuje to skup sie moze na sprawach w Polsce, gdzie KE krytykuje np. umowe gazowa z Rosja. Jestes blizej, bardziej to Ciebie dotyczy, skup sie na tym a nie na Wegrzech. Skoro tam narod taki glupi to niech ma za swoje a Tobie nic do tego jesli chca miec w domu strasznego Orbana.
WISŁA PANY !!