|
kosmos. reguly demokracji czyli woli WIEKSZOSCI (tak, wlasnie wiekszosci, czyli dwoch/trzecich) ktos nazywa zamachem na demokracje. nie ogarniam takiego sposobu myslenia.
aha, jesli argumentem jest ze KE kogos krytykuje to skup sie moze na sprawach w Polsce, gdzie KE krytykuje np. umowe gazowa z Rosja. Jestes blizej, bardziej to Ciebie dotyczy, skup sie na tym a nie na Wegrzech. Skoro tam narod taki glupi to niech ma za swoje a Tobie nic do tego jesli chca miec w domu strasznego Orbana.
|