gdsmk napisał(a):

nie wiem czy wy w ogóle pamiętacie tego Sretenovicia, bo jak na polskie warunki to był bardzo solidny obrońca, który wzmocniłby każdy klub Ekstraklasy, gdyby grał tak jak wtedy w Zagłębiu. Oni swego czasu zrobili bardzo dobre transfery, mieli Rui Miguela i paru innych.
Ale nie wiadomo co facet gra, a w obronie to naprawdę mamy urodzaj, więc odpada. Mnie się marzy Bandalovski i Zanev
|
Moim zdanie lepszy od naszych stoperów.