Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53667
Stary 11.01.2012, 22:47
milosz napisał(a):Wyświetl post
Ingerowanie w działalność trenerska czy dyr. sp. Polonii, przez Wojciechowskiego w tym na ustalanie składu jest rzeczą powszechnie wiadomą, nie wiesz, to sobie żyj w nieświadomości.
Taka sytuacja rzeczywiście miała miejsce w przeszłości, ale jestem w stu procentach pewien, że u Zielińskiego taki temat nie istnieje. Zresztą pamiętam jak Józek się oburzał, że Jodłowca się przesuwa do środka pola, a jak widać teraz nic do tego już nie ma. Jestem pewien, że w sprawach sportowych, czytaj przygotowanie drużyny do sezonu, ustalanie składu itd., Zieliński dostał pełne zaufanie. Wszak Józek już stwierdził, że prędzej zrezygnuje ze sposoringu klubu, niż zwolni JZ.

Powiedzmy też sobie szczerze, absolutnym błędem Wojciechowskiego było Lubańskiego, kolejnego figuranta w stylu Janasa, reliktu przeszłości, który w Belgii pełni ostatnio drugoplanowe role głównie z powodu szacunku dla jego wcześniejszych piłkarskich osiągnięć. Natomiast transfery Dwaliszwiliego i Baruchyana, pomijając czy zrobił je w pełni świadome czy nie, trzeba zaliczyć mu na wstępie in plus.

Nikt chyba nie twierdzi, że Wojciechowski działa profesjonalnie. Ale póki dostarcza Zielińskiemu coraz to lepszych zawodników i nie wpieprza mu się w sprawy sportowe, to na pewno mają szanse na sukces, nawet już w tym sezonie. Pewnie jeszcze długo reszcie drużyn nie odskoczą (o ile w ogóle), bo też Józek nie jest znowu Abramowiczem i taką kasą nie obraca, ale wydaje się, że można już ich piłkarsko stawiać w tym momencie na równi z Lechem, Wisłą, Legią, czy Śląskiem.
Ostatnio edytowane przez rw88 : 11.01.2012 o godz. 22:51.
Odpowiedz cytując