|
Senior Member
Offline
|
|
Bobek jak zwykle dużo krzyczysz, a nic nie masz od powiedzenia.
W kraju Wisła konkurencji nie miała, dotarło ? Nie ? A to juz twój problem.
Taa Wojciechowski to dobry prezes tylko sukcesów nie ma, hahahaha, a to dobre, jego porównywanie do Cupiała jest tyleż żałosne co zwyczajnie śmieszne.
____________
Dariook, nie mam ochoty dalej czytać twoich wypocin.
Ingerowanie w działalność trenerska czy dyr. sp. Polonii, przez Wojciechowskiego w tym na ustalanie składu jest rzeczą powszechnie wiadomą, nie wiesz, to sobie żyj w nieświadomości.
BC tego nie robił, dawał trenerom swobodę działania, zaś teza że dyr. sportowy jest niepotrzebny dyskwalifikuje cię jako rozmówce, po raz kolejny żegnam, mam nadziej że chociaż rozumiesz słowo żegnam.
____________
TOMEK 11 napisał(a): 
Czy na pewno chcesz dodać użytkownika Dariook do listy ignorowanych?
Tak
|
Pytasz TOMKU o Dariook odpowiedzi Ci udzelił ojciec Ciemka:
ociec Ciemka napisał(a): 
|
Ja go mam na liście ignorowanych a Ty go cytujesz w całości! Dałbyś spokój!
|
Hmm to daje do myślenia, pozdrawiam .
Ostatnio edytowane przez milosz : 11.01.2012 o godz. 22:33.
|
|