gosc2332 napisał(a):

|
Weź mnie z tym "pobiciem" to nawet nie rozbawiaj, jeszcze dajesz link, do filmiku pięknie zmontowanego, i chyba z 10 razy zmienianego. A Starucha to zatrzymaniu, w blasku fleszy, chyba fleszy Gazety Polskiej, bo chyba tylko oni tam byli na miejscu.
|
Najpierw bylo że nie było pobicia, jak sie okazalo że było to że film zmontowany ( mistrzu widziałes kiedyś w TV film nie zmontowany, ...boże co za tuman), za chwile koleś powie że dziennikarz ma za mało siniaków więc się nie liczy jako pobicie.
Staruch.
Kolejna twoja kompromitacja. Powiem szczerze bijesz rekordy
Tu masz cienki bolku kolejny dowód twojej niewiedzy i prób manipulacji na tym forum. Nagranie twojego mistycznego TVN-u który jakimś cudem w nocy (między 22 a 23 ) był na posterunku i nagrywał zatrzymanie.
http://www.tvnwarszawa.pl/informacje...ia,252277.html
Muszę przyznać że jesteś niereformowalny, bo że zmanipulowany i niedoinformowany to już tu wszyscy widzą.
I co teraz misiu kolorowy?