Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15195
Stary 11.01.2012, 21:40
Szpen napisał(a):Wyświetl post

Oficjalną przyczyną katastrofy była zła pogoda, nie przestrzeganie zasad i reguł w lotnictwie. Tyle, a może i aż tyle.
Oficjalną przycznyny katastrofy nad Lockerbe była awaria silników dopóki eksperci nie skompletowali wszystkich szczątków samolotu i nie znaleźli małego kawałka na którym zostały ślady materiałów wybuchowych.

Oficjalną przyczyna katastrofy w Gibraltarze było zablokowanie sterów samolotu z tym że to była tak "zwykła" katastrofa że aż brytyjczycy utajnili dotyczące niej dokumenty na ponad 100 lat .

Oficjalna przyczyna znikniecia polskich oficerów w Katyniu była najpierw ich ucieczka (na krótko), a potem mord dokonany przez Niemców co funkcjonowało w umysłach ówczesnych mediotów przez ponad 40 lat

Jescze kilka "oficjalnych" wersji moge podać
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej