milosz napisał(a):

Dariook, piszesz same nonsensy.
Cupiał nie ingerował w skład wyjściowej jedenastki, a Wojciechowski owszem i nie zauważanie tego to absurd.
Cupiał w pierwszych latach miał sukcesy, np. MP 98/99, Wojciechowski ich nie ma.
Cupiał sprowadzał najlepszych piłkarzy jacy byli na polskim rynku, Wojciechowski gwiazdki jednej rundy, i takie przykłady różnic można mnożyć, ale jak ktoś ma problemy z percepcją to strata czasu, więc żegnam ponownie.
PS. Jeszcze tylko ta "złota myśl" po co w klubie sportowym dyr. sportowy !? A tak dla jaj, hahahaha, dawno sie tak nie uśmiałem.
Klub powinniśmy budować normalny a nie z zosia samosią typu JW.
|
Ta ingerencja w skład to znów twój temat zastępczy. Sam o nim napisales i chcesz wmówić że tego nie widzę. Szczerze ? owszem nie widziałem żeby BC ingerował w skład tak samo jak nie widziałem zeby JW to robił wiec po prostu się na ten temat nie wypowiadam. Jednak zapewne ty byłeś na nie jednej odprawie przedmeczowej...
To własnie była odpowiedz na twoje idiotyczne stwierdzenie:
" a JW owszem tak robił, po co mu dyr. sp,. a trener tez tylko bo taki wymóg
to dostałeś opowiedz że jemu jest nie potrzebny!
Nie wiem gdzie ty żyjesz ale jak byś sobie sprawdził ostatnie najwyższe transfery na podwórku krajowym bardzo byś się zdziwił.
Podobieństwo do działań BC aż bije z daleka...