|
Senior Member
Offline
|
|
tomasz_19 napisał(a): 
podobno Bajerano przybywa, tylko nie wiadomo do jakiego klubu, jedno jest pewne to klub z czołówki... tylko Wisła potrzebuje lewego obrońcy tak na prawdę jeżeli się przejrzy kadry zespołów z czołówki 3majmy kciuki!
no chyba że... Polonia?
|
można link..
|
|