Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15192
Stary 11.01.2012, 18:35
Pal sześć, że tak dużo. W końcu 500 mln zł można odcierpieć, jeśli poszły na dobry cel.

Problem w tym, że te pieniądze tradycyjnie zmarnowano. Ja rozumiem, że głowy państw i ministrowie powinni jadać w dobrych restauracjach. Ale już niekoniecznie byle chłystek z Brukseli musi się stołować w najdroższych krakowskich i warszawskich knajpach, zamawiając dania za 150 zł i wina po 200 zł od butelki.

Natomiast najgorsze były różne okolicznościowe "raporty" i "ekspertyzy". Trochę siedzę w tym temacie i widzę, co poniektórzy robią za europejskie pieniądze. Często są to po prostu banalne teksty tworzone bezczelną techniką copy-paste, za które autor który dopchał się do żłoba bierze po 200 i więcej złotych od strony.

Najgorsze, że nikt tego nie kontroluje, a ci którzy dopchali się do owego żłoba nie mają żadnych oporów. Biorą każde zlecenie, jak leci. Byle konkurencja ich nie wyparła. I tak mamy ewenement na skalę światową - "ekspertów od wszystkiego" - od mniejszości seksualnych, poprzez ekologię, na polityce społecznej skończywszy. A to są ciągle te same osoby.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo