Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3889
Stary 11.01.2012, 18:29
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Tyle, że zamiast wyższej sumy odstępnego zapłacił za wyższy kontrakt. Tak się dzieje, jeśli zawodnikowi kończy się kontrakt w poprzednim klubie. Może stawiać wyższe warunki, bo jest łakomym kąskiem (jest do wzięcia za małe pieniądze, a wkrótce nawet - za darmo). Wystarczy pograć w menedżera piłkarskiego na kompie, żeby to wiedzieć.
Tak jasne, co najmniej jakby gość był rozchwytywany przez pół Europy i mógł sobie żądać Bóg wie czego. Naprawdę wierzycie, że on dostanie taki kontrakt?
Odpowiedz cytując