Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3888
Stary 11.01.2012, 18:25
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Nie bardzo rozumiem ten tok rozumowania. Co ma wysokość kontraktu do tego za ile zostali kupieni
Tyle, że zamiast wyższej sumy odstępnego zapłacił za wyższy kontrakt. Tak się dzieje, jeśli zawodnikowi kończy się kontrakt w poprzednim klubie. Może stawiać wyższe warunki, bo jest łakomym kąskiem (jest do wzięcia za małe pieniądze, a wkrótce nawet - za darmo). Wystarczy pograć w menedżera piłkarskiego na kompie, żeby to wiedzieć.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując