Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12069
Stary 11.01.2012, 18:18
syryls napisał(a):Wyświetl post
Syn Clebera niech dostanie polskie obywatelstwo i wyjeżdża bo w Wiśle nie ma większych perspektyw. Chciałbym aby sie tak nie stało ale nie ma innego wyboru.
Dokładnie... mamy tak słabe obiekty treningowe, że dziś widziałem dzieciaki w barwach Wisły trenujące na boisku AGH na Miasteczku Studenckim.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując