syryls napisał(a):

|
Syn Clebera niech dostanie polskie obywatelstwo i wyjeżdża bo w Wiśle nie ma większych perspektyw. Chciałbym aby sie tak nie stało ale nie ma innego wyboru.
|
Dokładnie... mamy tak słabe obiekty treningowe, że dziś widziałem dzieciaki w barwach Wisły trenujące na boisku AGH na Miasteczku Studenckim.