|
chodzi o to że tak czy tak Józek nie zapłacił za gości tanio, jak sam mawia (200-300 tys. euro ?), bo nie mogę znaleźć, i mówi że zrobił kokosowy interes bo nie zrobił - de facto zapłacił ową sumę odstępnego + sumę wypłacaną w kontrakcie - 625 tys. euro, co jest rekordem w polskiej lidze. Dodajmy do tego, że można przyjąć że obaj (Baruchyan i Dwaszwili) kosztowali mniej więcej tyle samo i mniej więcej tyle samo będą zarabiać: to daje 2 x ~600 tys. euro + 2 x~200-300 tys. euro = ~ 1.6 - 1.8 mln euro. Weszło pisze, że w teorii razem kosztują mniej więcej 2,4 mln euro. W teorii, bo w czerwcu byliby do wzięcia za darmo. Także mimo wszystko wątpliwy deal (co nie oznacza, że piłkarze słabi).
|