Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53640
Stary 11.01.2012, 17:47
milosz napisał(a):Wyświetl post
Głupota czy sabotaż, autora tekstu !?

No tak JW to ma same sukcesy, a BC to ich nie ma w ogóle (bo jeden otacza się dyletantami i sam ustala skład drużyny, a drugi potrafi zatrudniać fachowców i nie ingeruje w ich pracę, ot drobna różnica, widać niezauważalna dla inteligentnych inaczej).

Hmm gdyby głupota mogła fruwać niektórzy użytkownicy tego forum dołączyliby do krakowskich gołębi, wymienić BC na JW...taa, ... .
No dobra, to czym się różnią poza tym, że Cupiał nie udziela wywiadów?
A no właśnie tym, że Wojciechowski pakuje w swój klub pieniądze. Oboje otaczają się "ekspertami" pokroju Kapki czy Rogali, oboje zwalniają w przypływie emocji, obu brak cierpliwości.

Czym różni się żenada przy zwolnieniu Maaskanta od akcji Wojciechowskiego? Zwolniliśmy trenera, ale tak naprawdę wciąż u nas pracuje, bo nie stać nas na odszkodowanie. No i żadnej koncepcji następcy nie było, bo Moskal jeszcze trzy tygodnie temu sam nie wiedział czy będzie trenował drużynę. Rozumiem, że to jest poważne zachowanie...

Ja byłbym jak najbardziej za taką wymianą, bo skoro nie może być normalnie, to niech przynajmniej będzie wesoło. I bogato.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.01.2012 o godz. 17:49.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując