Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53635
Stary 11.01.2012, 16:30
Dawać JW do Wisły
Od BC różni się tylko lub aż tym że lubi lans i nie ogląda złotówki dwa razy.
Czołówka naszej kopanej ma praktyczne wszystko co powinny i mają kluby w LM. Jednak cierpimy na brak podstawowego czynnika - kasy.
Z takimi możliwościami to polskie kluby będą toczyć heroiczne boje o to aby wogóle dostać się do rozgrywek grupowych.
Niestety ale mając do dyspozycji 500k ojro... z czym do ludzi? Już lepiej je wydać na wczasy piłkarzy, a niech się chłopaki integruja. Bedzie z tego większy pożytek nizeli kupno napadziora z Madagaskaru.

Jeśli nic się nie zmieni to będziemy zdani na takie wynalazki jak Paraiby, Paljice, Diazy, lameye, Boniny itp itd.
Będziemy ich kupować i liczyć na farta, dopinac budżety i paradawac z kolejnymi medalami na szyji.
Z całym szacunkiem dla MP ale dzisiejszej piłce nie o to chodzi... ważne są pieniądze a zdobyć je można w właśnie w europejskich pucharach, niestety zrozumienie tego zajmuje nam już zbyt dużo czasu.
Odpowiedz cytując