Ma_niek napisał(a):

|
Wejdz na 90minut i poczytaj. Caly czas sa newsy ze ktos testuje mlodych zawodnikow.
|
pysio napisał(a):

|
Legia, Lech, Polonia i Śląsk...
|
Jakich młodych zawodników testuja wymieniona czwórka ?
- Lech wznowił treningi i trenuje z nimi chłopak z ME. Testują kogoś ? nie widzę.
- Legia gdzies jest w Ayia Napie, nie testują nikogo, maja tego swojego Brusa z nowych i dwóch z ME
- Polonia tez rozpoczęła przygotowania.Nie testują nikogo, jest za to nowy Burakjan i chłopak z ME
- Śląsk podpisal Mraza od czerwca.Testowali młodego GK z Targówka z którym sie dogadali.
No tak, CAŁY CZAS SĄ NEWSY ZE TESTUJĄ PIŁKARZY CAŁY CZAS.
p.s. Jak u Nas testowali bramkarzy to każdy płakała dlaczego testują cały czas a nie kupią nikogo. Teraz domagacie sie testów. Niech w takim razie Musiał weźmie po 2 chłopaków na tydzień z Lotnika na testy i co bedziesz zadowolony ?