Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53633
Stary 11.01.2012, 14:47
ziz99 napisał(a):Wyświetl post
Wisła w za czasów Cupiała testowała dziesiątki piłkarzy i nigdy z tego nic nie było, bo zazwyczaj są to gracze x-tego sortu. Jak dziś pamiętam sparing na bocznym boisku (w dodatku grząskim po opadach) za panowania "Baryły". Testował kilku zagranicznych graczy, był m.in. jakiś Rumun, który moim zdaniem nieźle wypadł, ale jakoś się nie załapał.

Nowi piłkarze, którzy mają nas wzmocnić w tym okienku powinni się jak najszybciej pojawić, bo czasu nie zostało za dużo.
Błaszczykowski?
Odpowiedz cytując