|
Senior Member
Offline
|
|
ziz99 napisał(a): 
Wisła w za czasów Cupiała testowała dziesiątki piłkarzy i nigdy z tego nic nie było, bo zazwyczaj są to gracze x-tego sortu. Jak dziś pamiętam sparing na bocznym boisku (w dodatku grząskim po opadach) za panowania "Baryły". Testował kilku zagranicznych graczy, był m.in. jakiś Rumun, który moim zdaniem nieźle wypadł, ale jakoś się nie załapał.
Nowi piłkarze, którzy mają nas wzmocnić w tym okienku powinni się jak najszybciej pojawić, bo czasu nie zostało za dużo.
|
Błaszczykowski?
|
|