BiałaGwiazda napisał(a):

Hahaha i ten tekst na koncu:
"W każdym elemencie gry Władimi Dwaliszwili jest lepszy od Dawida Bitona z Wisły Kraków - stwierdził Grzegorz Wędzyński, były piłkarz, który występował m.in. w Izraelu."
Przybyli juz pilkarze, ktorzy mieli byc lepsi od Meliksona to teraz przychodza Ci, co maja byc lepsi od Bitona. Nie mieli juz jak utrzec Nam nosa to takie teksty jeszcze. Tylko gdyby nie zainteresowanie tym pilkarzem z Naszej strony to pewnie Wojciechowski nawet by nie wiedział, ze taki gosc istnieje. A moze posłuchał Wedzynskiego i dlatego ten transfer