A Ty wierzysz w to co piszą w naszych gazetach? Dlaczego nie wierzyć Węgrom a u nas łykać wszystko jak młody pelikan jak widać gołym okiem że z roku na rok jest coraz gorzej - niestety od kilku lat realna siła nabywcza złotówki spadła.
ps.
Cytat:
|
Polska ani inne kraje spoza strefy euro nie będą brały udziału w szczytach eurolandu, nawet jeśli podpiszą nowy traktat międzyrządowy o pakcie fiskalnym - wynika z nowego projektu umowy, do którego dotarła PAP. Tekstem umowy ma się zająć 30 stycznia szczyt UE.
|
ojoj
