Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53625
Stary 11.01.2012, 12:50
Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
Mnie to denerwuje że prawie każdy klub ekstraklasy testuje młodych chlopaków z niższych lig a u nas pustka. Podobno mamy scautów którzy jeżdzą i oglądają. Przecież dużo nie stracimy a zyskac możemy. I nie chodzi mi teraz tylko o chwile obecna tylko ogólnie.
Który klub pokroju Wisły tak robi bo akurat nie slędze przygotowań ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując