Ma_niek napisał(a):

|
Mnie to denerwuje że prawie każdy klub ekstraklasy testuje młodych chlopaków z niższych lig a u nas pustka. Podobno mamy scautów którzy jeżdzą i oglądają. Przecież dużo nie stracimy a zyskac możemy. I nie chodzi mi teraz tylko o chwile obecna tylko ogólnie.
|
Który klub pokroju Wisły tak robi bo akurat nie slędze przygotowań ?