Wyświetl pojedynczy post
Ma_niek
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53624
Stary 11.01.2012, 12:38
Mnie to denerwuje że prawie każdy klub ekstraklasy testuje młodych chlopaków z niższych lig a u nas pustka. Podobno mamy scautów którzy jeżdzą i oglądają. Przecież dużo nie stracimy a zyskac możemy. I nie chodzi mi teraz tylko o chwile obecna tylko ogólnie.
Odpowiedz cytując