Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12064
Stary 11.01.2012, 11:45
Biton grał i strzelał bezproblemowo w lidze izraelskiej, belgijskiej, polskiej i w Lidze Europy.

Dwalishwili grał i strzelał bezproblemowo w lidze gruzińskiej, łotewskiej i izraelskiej, a także w eliminacjach LE, w samych rozgrywkach grupowych nie strzelił ani Schalke, ani Steaule, ani AEK Larnaka.

Jakby to nie wyglądało stawianie znaku równości pomiędzy Bitonem a Dwiashwilim nie jest dla mnie oczywiste.
Poza tym obaj napastnicy są od Dudu Dahana .....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując