|
Biton grał i strzelał bezproblemowo w lidze izraelskiej, belgijskiej, polskiej i w Lidze Europy.
Dwalishwili grał i strzelał bezproblemowo w lidze gruzińskiej, łotewskiej i izraelskiej, a także w eliminacjach LE, w samych rozgrywkach grupowych nie strzelił ani Schalke, ani Steaule, ani AEK Larnaka.
Jakby to nie wyglądało stawianie znaku równości pomiędzy Bitonem a Dwiashwilim nie jest dla mnie oczywiste.
Poza tym obaj napastnicy są od Dudu Dahana .....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|