|
W ostatnich trzech latach z dodatkowych zysków czyli takich które nie były przewidziane Wisła ma 9 mln E. 5 z transferów, 4 z tegorocznych pucharów. Także nawet jak ktoś powie, że co z tego że Iliev przyszedł za darmo skoro pewnie dostał nie wiadomo ile za podpis na kontrakcie, to nawet to wszystko uwzględniając to dziwne, że np chociaż tych 2 mln nie można zainwestować.
|