Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53618
Stary 11.01.2012, 11:24
Paljic ma start do piłki, jakąś tam kiwke ...i tyle. Troche pograł to doświadczenie ma, ale ogólnie jest przesłaby. Jak siadaliśmy na kimś i graliśmy atak pozycyjny do tego nie było widać, gorzej jak przeciwnik siadał na Nas.

A co do tego że inne kluby płacą wiecej niż My. Niestety, rzeczywistość i fakty są takie a nie inne, niektórzy po prostu dalej grają w FM i jadą na micie Wisły Kasperczaka gdzie płaciliśmy za piłkarzy walizkami pieniędzy. Niestety te czasy minęły.
Jesli prawdą jest sytuacja finansowa, to uratować Nas może fenomen trenerski Kazimierza Moskala który albo sie objawi albo nie, ewentualnie Fornalik który potrafi zbudowac drużynę na walkę o miejsce na pudle z niczego.
Tylko w takim razie po co ten Smuda w lecie ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując