Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24788
Stary 11.01.2012, 11:20
pytałem w "Weźcie się do roboty", ale na wszelki wypadek spytam i tutaj:
czy mógłby mi ktoś pomóc w stworzeniu porannego planu treningowego? 3x w tygodniu, przed pracą, godzinę/ półtora na sesję?

Nie chodzi mi o zrobienie z siebie półboga - potrzebuję odzyskać kondycję i zrzucić parę kilo i to utrzymać. Później ew. przejść docelowo w tryb półboga.

z góry dziękuję

Odpowiedz cytując