Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12061
Stary 11.01.2012, 09:58
Cytat:
Po co nam młodzi zawodnicy z Łodzi , jak My swoich niemożemy "zagospodarować"
Sorry ale co Wisła może zrobić w tej kwestii ?
Tutaj jest idealnie pokazany przykład, w której argumentacja Cupiała na temat bazy nabiera logicznego sensu.
Że niby Wisła jest mu wstanie dać większą prospektywne niż będzie miał tam ? Oczywisice że nie i choćby Basałaj się zesrał to i tak nie przekonania jego ojca, że większą karierę będzie mógł zrobić w Polsce.
Tutaj wkraczamy na tematy moralności. "Czy dany zawodnik jest wstanie zrobić w w ch** klub który dał mu możliwość tego aby w ogóle mógł zostać piłkarzem. Oczywiscie rozbudowując infrastruktóre i generalnie poprawiając szkolenie można takie przypadki ograniczać ale całkowite ich wykluczenie raczej nie jest możliwe. Zwłaszcza że już zaczynają żerować menadżerowie którzy obiecują złote góry.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 11.01.2012 o godz. 10:12.
Odpowiedz cytując