Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53617
Stary 11.01.2012, 09:25
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Paljic dobry od strony taktycznej ? To jest dobry piłkarz pod względem motoryki ( zwrotny szybki), czy podstaw piłkarskich które nie wątpliwie nauczyła go nie niemiecka szkoła futbolu, polega to na tym że wie jak wykonać chociażby wślizg, potrafi zagrać klepke co sprawia że wyprowadzenie piłki nie jest dla niego problemem. Natomiast taktycznie na tej lewej obronie sobie wielokrotnie nie radził, mianowicie często był za daleko, łamał linie spalonego itp.
Nie bez powodu nawet w drugim meczu Maaskant wolał na Toma z Litexu ponownie wystawić Diaza.
W ofensywie tez dużo nie dawał szczególnie jeśli chodzi o dośrodkowania.

Dragan padł trochę jednak ofiarą tego że nie było i nadal nie ma lewego obrońcy, a on ma największe predyspozycje z naszych lewonożnych piłkarzy aby tam grac.
Paljic jest u nas 1,5 roku i jeszcze nie zauważyłem u niego tej motoryki. Szybki to jest Kuba Błaszczykowski czy Maor Melikson, a Dragan to może być szybki co najwyżej w udzielaniu wywiadów, w których wygłasza mity o swojej szybkości. Jakby był szybki, to by potrafił kiwnąć przeciwnika na szybkości - wypuszczając piłkę obok rywala i biegnąć za nią szybciej niż przeciwnik. Tak robi choćby Kuba, a efekty z takiego dryblingu są niebagatelne. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że wolfy miał nosa co do Serba z niemieckim paszportem już na początku jego pobytu w Wiśle.
Ostatnio edytowane przez Blaszczu16 : 11.01.2012 o godz. 09:27.
Odpowiedz cytując