Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3879
Stary 11.01.2012, 08:25
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Wszystko pięknie i ładnie tylko trzeba się zastanowić co te wszystkie transfery do TME wnoszą?
Co najwyżej pomagają walczyć o laury na krajowym podwórku, jednak już konfrontacje w europejskich pucharach są bolesne w skutkach.
Jeśli nie zaczniemy sprowadzać piłkarzy od miliona euro to sukces w pucharach będziemy oglądać od święta.
.... .
Właśnie, jeśli My nie zaczniemy (Wisła, a nie polskie drużyny) sprowadzać piłkarzy od miliona euro, to za kilka lat w pucharach możemy grać od święta, nie mówiąc o sukcesie.
Odpowiedz cytując