|
Senior Member
Offline
|
|
Marszałek napisał(a): 
|
(....) Dlatego obserwując to co się dzieje na przestrzeni lat, nie uważam aby Cupiał chciał cokolwiek zmieniać . (...) Fajnie jest bo lejemy towarzystwo w kraju. Ale na to, że staniemy się chociażby śrendniakiem w Europie nie liczę. Jabysmy mieli ku temu budować podwaliy to dawno byśmy je budowali.
|
Otóż wszystko byłaby prawda gdyby nie to, że już nie lejemy wszystkich w kraju, zarówno Legia, ale i w perspektywie Śląsk, Polonia, Amica zwyczajnie na tych zasadach co teraz działa Wisła lać się juz nie dadzą i stąd jestem jakoś spokojny że zmiany w Wiśle i tak będą bo wymusi to nasza lokalna konkurencja, w pojedynkę Wisła Europy podbić nie podbiła, ale wraz z kilkoma innymi polskimi klubami jest to bardziej możliwe, zmiany więc będą i inwestycje bo być muszą. Cupiał przy wszystkich swoich wadach jest człowiekiem ambitnym i nie zaakceptuje roli obserwatora cudzych sukcesów w polskiej kopanej, tak to widzę.
|
|