|
Chyba zapominacie o bardzo ważnej kwestii, że błędów nie popełnia ten kto nic nie robi.
Czekaj - Bunoza "wykazać" się nie mieli okazji, wiec w ogóle na jakiej podstawie można poważnie o takiej opcji myśleć?
Legia wam taką papkę robi z mózgu ze co poniektórzy przestają racjonalnie myśleć...
|