Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1087
Stary 11.01.2012, 01:19
Chyba zapominacie o bardzo ważnej kwestii, że błędów nie popełnia ten kto nic nie robi.
Czekaj - Bunoza "wykazać" się nie mieli okazji, wiec w ogóle na jakiej podstawie można poważnie o takiej opcji myśleć?
Legia wam taką papkę robi z mózgu ze co poniektórzy przestają racjonalnie myśleć...
Odpowiedz cytując