|
Pozwolę się odnieść do postu Wizarda.
Ja na ten przykład mam nieco inne zdanie (gosciu2332 - czy narzucam?)
Nie jestem pewien czy chciał czy nie chciał popełnić samobójstwo. Według mnie nie. Pomijając jednak to zastanawiam się nad motywami (po tym jak sprawa jest przedstawiana w mediach, po tym co było w treści jego oświadczenia, tym w końcu czym się zajmował - sprawa z Pasionkiem), tj.:
- porzucenie pracy w prokuraturze po tym jak dowiedział się wielu rzeczy i stwierdził, że ma dość syfu
- ta cała sprawa to tylko zasłona dymna
To wydaje mi się najbardziej prawdopodobne ale jak naprawdę jest to hm...
|