Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3877
Stary 11.01.2012, 00:44
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Zwróć uwagę, że napisałem o dwóch czynnikach - piłkarzach oraz pieniądzach aby ich sprowadzić do Wisły.

Drużyna z Lewandowskim, Peszką(tu mam wątpliwości ), Mierzejewskim(tu podobnie), Błaszczykowskim i Sandomierskim byłaby bez wątpienia potęgą w Ekstraklasie. Problem polega na tym, że żadnego klubu nie stać na ich zatrudnienie. Tym się różni obecna sytuacja od tej sprzed dekady.
No własnie stać czy nie stać....

Cytat:
Obecnie sytuacja wygląda następująco: do 30 maja po Polaka może zgłosić się klub, który wykupi go za 800 tysięcy euro. Jeśli nie, kontrakt zostanie automatycznie przedłużony o kolejne trzy lata, a zarobki wzrosną z obecnych 50 tysięcy do 60 tysięcy euro. Działacze Koeln podczas negocjacji obiecali, że w trzecim sezonie wynagrodzenie zostanie podniesione do 70 tysięcy euro.
Nowemu nabytkowi JW niedaleko do tego pułapu.

http://www.futbolnews.pl/pilkarze/sl...e-w-koeln.html

Edit:
Cytat:
Na obecną chwilę Mierzejewski ma zagwarantowaną nieco ponad połowę z 800 tysięcy euro rocznie....
Tez podobnie.

http://sport.gadu-gadu.pl/5630942106...-proc-zarobkow

Edit2:
Lewandowski i Błaszczykowski poza zasięgiem 1.5mln E za sezon.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 11.01.2012 o godz. 01:09.
Odpowiedz cytując