snyrting napisał(a):

Zwróć uwagę, że napisałem o dwóch czynnikach - piłkarzach oraz pieniądzach aby ich sprowadzić do Wisły.
Drużyna z Lewandowskim, Peszką(tu mam wątpliwości ), Mierzejewskim(tu podobnie), Błaszczykowskim i Sandomierskim byłaby bez wątpienia potęgą w Ekstraklasie. Problem polega na tym, że żadnego klubu nie stać na ich zatrudnienie. Tym się różni obecna sytuacja od tej sprzed dekady.
|
No własnie stać czy nie stać....
Cytat:
|
Obecnie sytuacja wygląda następująco: do 30 maja po Polaka może zgłosić się klub, który wykupi go za 800 tysięcy euro. Jeśli nie, kontrakt zostanie automatycznie przedłużony o kolejne trzy lata, a zarobki wzrosną z obecnych 50 tysięcy do 60 tysięcy euro. Działacze Koeln podczas negocjacji obiecali, że w trzecim sezonie wynagrodzenie zostanie podniesione do 70 tysięcy euro.
|
Nowemu nabytkowi JW niedaleko do tego pułapu.
http://www.futbolnews.pl/pilkarze/sl...e-w-koeln.html
Edit:
Cytat:
|
Na obecną chwilę Mierzejewski ma zagwarantowaną nieco ponad połowę z 800 tysięcy euro rocznie....
|
Tez podobnie.
http://sport.gadu-gadu.pl/5630942106...-proc-zarobkow
Edit2:
Lewandowski i Błaszczykowski poza zasięgiem 1.5mln E za sezon.