Wyświetl pojedynczy post
gosc2332
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15171
Stary 11.01.2012, 00:23
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jak to jaki? Brak argumentów? Starać sie zrobić z oponenta głupka. Stara prostacka metoda, ulubiona przez wyżej wspomnianych. Sam sie nią szczyciłeś kilka wpisów wcześniej.

Rozumiem że robisz sobie dłuższą przerwę z korzyścią dla wszystkich.
Ty tak naprawdę to tak wszystko na serio ?