Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
gosc2332
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
15171
11.01.2012, 00:23
Drozd
napisał(a):
Jak to jaki? Brak argumentów? Starać sie zrobić z oponenta głupka. Stara prostacka metoda, ulubiona przez wyżej wspomnianych. Sam sie nią szczyciłeś kilka wpisów wcześniej.
Rozumiem że robisz sobie dłuższą przerwę z korzyścią dla wszystkich.
Ty tak naprawdę to tak wszystko na serio ?
gosc2332
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gosc2332
Znajdź inne posty napisane przez gosc2332