|
Słobo z nami jak już Paljica widzimy jako dobrego grajka. Jak dla mnie to koleś niczym się od Brasili nie różni, walorów do gryobronnej brak, dośrodkowanie kiepskie, że o strzałach w światło bramki już nie wspomnę. Ciężko mu będzie o robotę w lecie...
Szkoda, że ten Delev do Turcji idzie, może u nas by coś zagrał.
|