Wyświetl pojedynczy post
czesiu
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53612
Stary 11.01.2012, 00:06
Słobo z nami jak już Paljica widzimy jako dobrego grajka. Jak dla mnie to koleś niczym się od Brasili nie różni, walorów do gryobronnej brak, dośrodkowanie kiepskie, że o strzałach w światło bramki już nie wspomnę. Ciężko mu będzie o robotę w lecie...

Szkoda, że ten Delev do Turcji idzie, może u nas by coś zagrał.
Odpowiedz cytując