Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53611
Stary 10.01.2012, 23:48
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
mamy najlepszego dyrektora sportowego w ekstraklasie, człowieka który za około milion euro sprowadziłby nam zawodnika do pierwszego składu, którego potem pewnie sprzedalibyśmy za okrągłą sumkę... a tak na prawdę gość nie ma okazji żeby się wykazać... musi się gimnastykować żeby za bezcen sprowadzić przyzwoitego zawodnika, o co jak każdy wie jest cholernie trudno...i tak oto mamy złamasów typu Lamey czy Jaliens, Paljic czy wcześniej Branco...lista jest ogólnie długa... jedyny zawodnik który tak na prawdę się sprawdził został sprowadzony właśnie za gotówkę (około 1 mln euro), czy to przypadek że zawodnik za którego trzeba było zapłacić więcej niż przysłowiową czapkę gruszek robi różnicę na boisku? właśnie wg mnie to nie przypadek bo za dobrych zawodników niestety trzeba płacić... a Stan ma nosa do transferów utalentowanych zawodników, tym bardziej się dziwię Cupiałowi, że posiadając takiego fachowca boi się robić poważniejszych transferów, mając w pamięci wcześniejsze dokonania Holendra np w PSV...
Właśnie dlatego najbliższe pół roku będzie dla nas kluczowe i może się okazać punktem zwrotnym w naszej polityce transferowej.
Skoro nasz dyrektor przedstawił swój punkt widzenia w wywiadzie, to na pewno BC dobrze zna wizje i wymagania SV. Jednak nasuwa się pytanie czy BC będzie skory sięgnąć do kieszeni a tym samym postawić na rozwój? czy skończy się niestety jak zawsze.
Nie Da się ukryć że właśnie kasa jest głównym argumentem który zatrzyma holendra pod Wawelem. Bo jeśli nic się nie zmieni to pewnie skończy się sen Basałaja, a nas poraz kolejny zrobią w buca.
Odpowiedz cytując