Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15167
Stary 10.01.2012, 23:47
gosc2332 napisał(a):Wyświetl post
Mało mnie obchodzą Twoi znajomi, i to czyim wyznawcą jesteś Zresztą, wiesz, że to już żałosne te Twoje ciągłe próby wmawiania czegoś komuś ? A to że myśli jak TVN każe, a to że czyimś wyznawcą jest, was tam na szkoleniach takiego zachowania uczą ? Bo nie pierwszy raz się z tym spotykam.
Jeżeli każdą brednię, usprawiedliwiasz swoim zdaniem, a próby uświadomienia Ci że bredzisz odbierasz jako przejaw oszołomstwa i robisz to nieugięcie od kilku stron na forum. Mam prawo powiedzieć że znam takich którzy twierdzą że mają prawo bredzić bo to ich własne brednie. Co wcale nie znaczy ze to moi znajomi.

To że nie czujesz się wyznawcą cudaka nie znaczy ze nie jesteś tak odbierany, bo pasujesz jak ulał do portretu psychologicznego. To jest moje własne zdanie. Wiec nie staraj się być oszołomem.
Hej Nasz TS !!