Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53610
Stary 10.01.2012, 23:38
Transferów wielkich nie będzie to wie każdy i powinien tym bardziej wiedzieć kibic Wisły który orientuje się w sytuacji finansowej klubu. Pod koniec okienka może wpadnie jakiś grajek za free ale też bym się nie nastawiał. Musimy się oswoić z myślą że stajemy się średniakiem ligowym - nie płacącym tyle ile np. w Polonii czy Legii. Poza tym całokształt jeśli idzie o kadrę spośród wszystkich zespołów Ekstraklasy pod względem ilości wypożyczeń i zawodników, którym kończą się umowy w czerwcu wygląda najgorzej - Na wykupienie np. Bitona obecnie Wisłę nie stać. Zdobyty tytuł w zeszłym sezonie tak jak prognozowałem był ostatnim na długie lata - po prostu w lidze następuje zmiana warty - Wisła miała swoje pięć minut ale w ostatecznym rozrachunku je zmarnowała, przejadła i teraz praktycznie nie ma na czym budować i opierać siły drużyny.
Zresztą ta sytuacja pokazuje jak wcześniejsze gdy była szansa pokazania się w Europie, że marzenia o budowie silnego europejskiego średniaka w kontekście gry w europejskich pucharach jest jedynie mrzonką bo chyba każdy zdaje sobie sprawę a już władze klubu muszą o tym wiedzieć że transfery niemal w przededniu gry ze Standardem można uznać za mało poważne.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 10.01.2012 o godz. 23:40.
Odpowiedz cytując