Mało mnie obchodzą Twoi znajomi, i to czyim wyznawcą jesteś

Zresztą, wiesz, że to już żałosne te Twoje ciągłe próby wmawiania czegoś komuś ? A to że myśli jak TVN każe, a to że czyimś wyznawcą jest, was tam na szkoleniach takiego zachowania uczą ? Bo nie pierwszy raz się z tym spotykam.