Wyświetl pojedynczy post
gosc2332
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15165
Stary 10.01.2012, 23:18
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Zaiste szlachetną masz motywację, godną wiernego wyznawcy cudaka. Staraj się dalej tylko uważaj żebyś tych głupków nie narobił za dużo .

ps. Ile jest 2+2 wie każdy drugoklasista, przynajmniej powinien wiedzieć, niestety zdarzają się i dwudziestolatkowie którzy w tej kwestii mają "własne zdanie". I znam takich którzy uważają że mają do tego prawo, a każdy usiłujący ich tego prawa pozbawić to oszołom.
Mało mnie obchodzą Twoi znajomi, i to czyim wyznawcą jesteś Zresztą, wiesz, że to już żałosne te Twoje ciągłe próby wmawiania czegoś komuś ? A to że myśli jak TVN każe, a to że czyimś wyznawcą jest, was tam na szkoleniach takiego zachowania uczą ? Bo nie pierwszy raz się z tym spotykam.
Ostatnio edytowane przez gosc2332 : 10.01.2012 o godz. 23:20.