Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53607
Stary 10.01.2012, 23:12
Co do Dudu:
- Z tyłu jest przeciętny. Lepszy od Paljicia czy Diaza, ale wciąż przeciętny.
- Obecny sezon ma kiepski. Trudno powiedzieć czy to spadek formy, czy foch na brak kasy z klubu.
- W ofensywie to jest zawodnik, który może robić wielka różnicę. Świetne centry i to w biegu. Piłki grane ostro i w dobre sektory - na zawonika. Do tego umiejętność wygrania pojedynku. No i świetne stałe fragmenty gry. Przy cenie 300 tysięcy euro brać go. Za podobne pieniądze trudno trafić lepiej niestety.
Odpowiedz cytując