No przecież wiadome było że skoro cena Deleva oscyluje wokół 1 mln Ojro to już trzeba go skreślić...
Cały czas zastanawiam się czy pan Cupiał dalej się łudzi że może uzyskać mityczną LM bez poważnych wydatków na transfery...
@EDIT:
Żeby nie spamować: Co do Dudu - takich jak on jest pełno. Może w ofensywie jest lepszy niż Paljić, ale w defensywie, no cóż... Według mnie lepiej już przeboleć następną rundę i w letnim okienku kupić konkretnego LO
