Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53606
Stary 10.01.2012, 23:10
No przecież wiadome było że skoro cena Deleva oscyluje wokół 1 mln Ojro to już trzeba go skreślić...

Cały czas zastanawiam się czy pan Cupiał dalej się łudzi że może uzyskać mityczną LM bez poważnych wydatków na transfery...

@EDIT:

Żeby nie spamować: Co do Dudu - takich jak on jest pełno. Może w ofensywie jest lepszy niż Paljić, ale w defensywie, no cóż... Według mnie lepiej już przeboleć następną rundę i w letnim okienku kupić konkretnego LO
Ostatnio edytowane przez Reserve : 10.01.2012 o godz. 23:16.

Odpowiedz cytując