Lukasz napisał(a):

(...) Czemu JW ma się nie udać? Inwestuje takie pieniądze że nawet marnotrawiąc polowe przez swoje fanaberie wystarczy to do zrobienia różnicy. Nie będzie to stabilny i zdrowy klub natomiast sukcesy będą.
Jak dolary szejków robią na całym świecie różnice to i złotówki JW tez zrobią.
(...)
|
Oczywiście masz rację. Warunek podstawowy jest taki, że zamiast wywalać kasę na cieniasów pokroju Bonina, trzeba kupować konkretniejszych grajków. I Wojciechowski zaczyna tak robić. Jeśli podtrzyma ten trend, będzie pozamiatane.
Generalnie jak facet się rozochoci, to zacznie rzucać taką kasą, że my gotowi będziemy mu opchnąć Meleksa z Małym w pakiecie, a Legia Żyro, Wolskiego i Rybusa
Niestety, pieniądz rządzi w tym biznesie. Wielki pieniądz, a Wojciechowski w ogóle nie liczy się z kasą.