Sancezz wole oglądać taką obronę jaką ustawił Kazimerz "Wielki" Moskal w zwycięskim meczu z Twente bez Holendrów J&L w składzie z Jova i Bunozą w wyjściowej 11stce jakby jeszcze była jakaś konkurencja dla Estończyka.Co do obrońców to raczej zawita ktoś z dwójki Celeban-Pazdan obrońcy Śląska wygasa niedługo kontrakt a obrońca Górnika już raz był na testach ewentualnie Brazylijczyk z Widzewa.Aczkolwiek jeszcze 2dni i pojutrze się okaże kto z nowych graczy pojawił sie na 1treningu