snyrting napisał(a):

W zeszłym roku przed Wisła i Lechem była Jagiellonia. Sprawdź sobie gdzie są teraz.
Polonii do sukcesu brakuje jednego - normalnego właściciela. Problem polega na tym, że gdyby nie Wojciechowski , to nadal tułali by się w pierwszej lidze. Sytuacja tego klubu jest jak w klasycznym dramacie, wszyscy wiemy, że to się dobrze nie skończy.
|
Czemu akurat tak? Wisła odniosła sukces bez bazy treningowej, bez stadionu i głównie dzięki zainwestowanej kasie BC. Czemu JW ma się nie udać? Inwestuje takie pieniądze że nawet marnotrawiąc polowe przez swoje fanaberie wystarczy to do zrobienia różnicy. Nie będzie to stabilny i zdrowy klub natomiast sukcesy będą.
Jak dolary szejków robią na całym świecie różnice to i złotówki JW tez zrobią.
P.S.
Jagiellonia nie wydaje takiej kasy na wzmocnienia i takiej kasy na pensje i dlatego tak jest. Jest skazana na to co zostanie z 'pańskiego' stołu, czytaj: jak zawalą inni (ci z kasą) ligę. JW, w przeciwieństwie do Jagi, nie musi się oglądać na nikogo tylko patrzeć na siebie.