Blaszczu16 napisał(a):

|
Taaa, a co zrobi, jeśli Ci piłkarze nic nie będą grali? Pewnie wkurzy się tak, że to całe towarzystwo wywali na zbity pysk i zwinie interes.
|
Nie wywali. Polonia jest obecnie przed tuzami takimi jak Wisła czy Lech i zaraz za Legią a nadal się wzmacnia. Do pełnego sukcesu zostały im tylko dwa stopnie i prawdopodobnie niedługo siłą rozpędu wjadą na samą górę tabeli, jeśli reszta (realnie Wisła lub Legia) nie zmieni swojej polityki cenowej i nie zacznie płacić więcej grajkom niż płaci obecnie.