brylant17 napisał(a):

|
Help me! Zrobiłem wypłać z allegro poprzez PayU lecz widnieje moje stare zamknięte i nie aktualne konto.Pytanie kasa wróci do PayU i zostanie transakcja anulowana ? Czy już po kasie? dodam, że maila do allegro wysłałem.
|
Bank powinien taka kase odesłać.
Przerabiałem to z PIT-em. Po kilku dniach roboczych kase do urzędu odesłali.
Ludzie w necie to samo pisza,ze odsyłaja po kilku dniach...